Klavír

 

Přihlásit se na lekce klavíru

Klavír patří k nejpopulárnějším nástrojům vůbec. Není divu, že se může pyšnit vůbec nejširším repertoárem, počínaje vážnou hudbou, přes jazz až po populární filmové melodie.

Chcete se i Vy nebo Vaše děti naučit hrát na tento krásný nástroj? V našem hudebním ateliéru nabízíme komplexní hudební průpravu, která zahrnuje nejen individuální výuku hry na klavír, ale také čtení not a základy hudební teorie. Do začátku nejsou třeba žádné předchozí hudební znalosti. Rádi Vám také pomůžeme s výběrem vhodného nástroje.

Samotnou výukou ale hraní nekončí. Naši malí žáci mají možnost předvést svoje skladbičky na pravidelných koncertech, které jsou vždy velkou událostí i motivací do dalšího cvičení. Pro dospělé studenty pořádáme hudební setkání v kavárnách, kde si mohou začátečníci i pokročilí zahrát své oblíbené melodie v příjemném neformálním prostředí. Přijďte se podívat a třeba se příště odvážíte vystoupit i Vy!

Přihlásit se na lekce klavíru

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

EBOOK PRO ZAČÁTEČNÍKY ZDARMA!

Připravili jsme pro Vás Manuál muzikanta, ve kterémebook jsme sepsali odpovědi na Vaše nejčastější otázky v začátcích. Věříme, že i Vy v eBooku najdete odpovědi, které hledáte. A kdyby ne, klidně nám napište a na cokoliv se zeptejte, rádi Vám s Vašimi hudebními začátky pomůžeme.

Pro stažení eBooku stačí zadat svůj email, kam Váš nový eBook okamžitě dorazí.