;

Lukáš Dittrich

Jmenuji se Lukáš Dittrich, jsem klarinetista a saxofonista. V současné době působím na pozici prvního klarinetisty v Symfonickém orchestru Českého rozhlasu. Jako sólista jsem vystoupil  s Českou filharmonií, Filharmonií Brno, Moravskou filharmonií Olomouc a s komorním orchestrem Czech Virtuosi. Kromě klasické hudby se věnuji jazzu a populární hudbě. Několikrát jsem hrál s trumpetistou Lacem Deczim a jeho kapelou Cellula New York a spolupracoval jsem také s Bobby McFerrinem na jeho pražském koncertě. Mimo to se věnuji dalším hudebním projektům, například spojením saxofonu s DJ, kde je mým kolegou DJ Alegs.

Jelikož jsem multižánrovým hudebníkem, můžu svým studentům nabídnout lekce klarinetu i saxofonu – od klasické hudby, přes základy jazzové improvizace, až po pop music. Ve výuce studenty učím preciznost a správné hudební návyky bez zbytečných zlozvyků.

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06

EBOOK PRO ZAČÁTEČNÍKY ZDARMA!

Připravili jsme pro Vás Manuál muzikanta, ve kterémebook jsme sepsali odpovědi na Vaše nejčastější otázky v začátcích. Věříme, že i Vy v eBooku najdete odpovědi, které hledáte. A kdyby ne, klidně nám napište a na cokoliv se zeptejte, rádi Vám s Vašimi hudebními začátky pomůžeme.

Pro stažení eBooku stačí zadat svůj email, kam Váš nový eBook okamžitě dorazí.