Evgenia Vorobyeva

Jmenuji se Evgenia Vorobyeva a jsem klavíristka. Absolvovala jsem Konzervatoř při Akademii L. Sobinové v Rusku ve městě Saratov. Po dobu studia jsem se zúčastnila řady celostátních a mezinárodních soutěží, mezi ocenění patří Čestné uznání v soutěži M. Judinové v Petrohradu.

Od roku 2014 studuji na Akademii múzických umění v Praze ve třídě odborné asistentky Kvitoslavy Bilinské.

Kromě sólové hry se hodně věnuji korepetici, spolupracovala jsem s řadou významných muzikantů, jako jsou sólistka Marijinského divadla v Petrohradu Marina Shaguch, Dagmar Pecková, Aneta Šudáková.

 

Pedagogická činnost mě moc baví. Hodinu se studentem si vždy společně užijeme. Ve výuce hry na klavír preferuji empatický přístup v kombinaci s přiměřenou přísností:) Při výběru repertoáru vždy vycházím z potřeb studenta. Snažím se také, aby výuka byla pro dítě zábavná a pro dospělého inspirující.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na zobcovou a příčnou flétnu, klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *