Hanuš Axmann

Jsem klarinetista a saxofonista. Hraji v Orchestru Národního Divadla v Praze na klarinet a basklarinet a vyučuji hru na klarinet a saxofony. Věnuji se hudbě klasické a vážné, ale také jazzu, improvizaci a komponování a úpravě komorní hudby. Se všemi hudebními zkušenostmi se rád podělím a pokusím se je Vám předat, abyste brzy dokázali ovládnout svůj hudební nástroj.

Kladu důraz na správné dýchání a správné návyky při hraní, abyste co nejdříve dokázali hrát podle svých představ. Snažím se, aby si všichni mohli svobodně zahrát a nebyli svázáni nějakými škatulkami, důležitá je osobitost každého z vás a tu Vám pomohu rozvinout.

Hudební tělesa, kde působím:

orchestr Národního divadla

l’ARRACHE-COEUR

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na zobcovou a příčnou flétnu, klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *