Kristýna Pátková

Jmenuji se Kristýna Pátková, jsem klavíristka a bubenice. Mimo to se zajímám i o akordeon, trumpetu a varhany. V této době jsem studentkou Konzervatoře Jana Deyla v Praze. Aktivně se zajímám o současné hudební dění a účastnila jsem se mnoha kurzů s tématikou pedagogiky klavíru. Momentálně působím na pozici pianisty v hotelu President, Art Nouveau Palace a Don Giovanni. Mám také zkušenosti s hraním na svatbách, veřejných akcích, v kapelách i hraní v komorních orchestrech.

Při výuce se snažím přizpůsobit potřebám žáka jakéhokoli věku. Vyučuji jak hru na nástroj, tak i hudební teorii. Do výuky zařazuji i improvizaci a schopnost hrát ze zpěvníků. Svým žákům mohu poskytnout znalost hudby od klasické po populární.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na zobcovou a příčnou flétnu, klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06