Marie Pawlovská

Jmenuji se Marie Pawlowská a na klavír hraji již od svých šesti let. V pozdějších letech se pro mne hudba stala velikým duchovním potěšením, které trvá dodnes. Nyní v Praze studuji Hudební akademii muzických umění a mám za sebou řadu soutěží a také vystoupení s Janáčkovou filharmonií v Ostravě. Absolvovala jsem pravidelně klavírní kurzy v Týně nad Vltavou u pana profesora Ivana Klánského.

Mám za sebou také dvouletou pedagogickou praxi, která se pro mne stala velkým obohacením. Specializuji se především na výuku dětí. Zpočátku k nim přistupuji opatrně a požaduji aktivní přístup ke studiu zadaných skladbiček. Když se stane, že žákům něco nejde hned, vždy se je snažím navést na správný styl cvičení, který má dříve či později úspěch. Nejdůležitější je však pro mne to, aby děti hra na klavír bavila a nebraly ji jen jako povinnost.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06