Martina Mihulková

Jmenuji se Martina Mihulková a hraji na příčnou a zobcovou flétnu a zpívám za doprovodu kytary nebo klavíru. Vystudovala jsem Pražskou konzervatoř a londýnskou Guildhall School of Music and Drama. Hraju klasiku, jazz i folk a píšu svoji hudbu. Na muzice mě nejvíc baví to, že se stále mohu učit něco nového.

Hostovala jsem v českých orchestrech: Komorní filharmonie Pardubice, Talichův komorní orchestr, Smíchovský komorní orchestr a soudobě zaměřený Orchestr Berg. Vystoupila jsem také se Southampton Philharmonic Society v Británii či orchestrem Letní hudební akademie v Německu. Jako sólistka jsem hrála s World Harmony Orchestra v Londýně a s tímto tělesem jsem se účastnila projektů v oblasti sociální intervence, včetně workshopu v imigračním kempu ve Francii.

Věnuji se také jazzu a skladbě. Jako flétnistka a vokalistka spolupracuji s kapelou Jazzmazec a s projektem autorských písní vystupuji na koncertech a festivalech. Baví mě improvizovat a experimentovat za použití loop pedálu.

Své žáky vedu především k osvojení spolehlivé techniky hry a k tomu, aby byli brzy schopni zahrát si s ostatními a tvořit prostřednictvím svého nástroje.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *