Martina Paterová

Jmenuji se Martina Paterová a jsem flétnistka. Hře na příčnou i zobcovou flétnu se věnuji přes 13 let. Příčnou flétnu jsem vystudovala na Pražské konzervatoři a v současné době studuji hudební výchovu a český jazyk na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy.  

Již od maturitního ročníku aktivně učím, a v posledních dvou letech jsem k flétnám přibrala i hudební nauky. Své žáky vedu především k lásce k hudbě, která je pro mne stavebním kamenem pro veškerou další výuku ve hře na nástroj.  

Jako flétnistka jsem vystupovala se studentským orchestrem ZUŠ Olešská, se kterým jsme doprovázeli soudobý muzikál Kouzelná zahrada, jehož autorem je dirigent zmíněného orchestru. Zúčastnila jsem se německého turné s představením Die Zauberflöte für Kinder und Alte, s orchestrem libereckého divadla jsem vystupovala ve Švýcarsku s Rusalkou Antonína Dvořáka. Pravidelně se jako člen kapely účastním závěrečného koncert pěveckých kurzů v Kouřimi.  

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na zobcovou a příčnou flétnu, klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *