Monika Radinová

Jmenuji se Monika Radinová a hraji na klavír a varhany. Hře na klavír se věnuji od svých 4 let. Navštěvovala jsem ZUŠ v Kolíně, kde jsem vystudovala dva cykly hry na klavír a jeden cyklus hry na varhany. Nyní jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde studuji obor hudební výchova a hra na nástroj. Současně s vysokou školou studuji také dálkově konzervatoř v Pardubicích.

Hraní na klavír patří mezi jeden z mých největších koníčků. Hudba celkově je pro mne obohacující složkou, bez které si již nedokáži představit život. Je nejlepším prostředkem, kterým lze vyjádřit emoce a momentální pocity. Mezi mé oblíbené skladatele patří především Johann Sebastian Bach, Fryderyk Chopin a Sergej Rachmaninov.

Svým studentům bych moc přála, aby z hry na klavír měli radost, aby je naplňovala a motivovala ke zdokonalování. Hraní by je mělo hlavně bavit, proto se vždy budu snažit vymyslet pro ně vhodný repertoár a podporovat je ve všech hudebních směrech.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na zobcovou a příčnou flétnu, klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *