Veronika Karasová

Jmenuji se Veronika Karasová a hraji na zobcovou flétnu a klavír. Na flétnu hraji od šesti let, na klavír od deseti. Po ZUŠ jsem si chtěla prohloubit hudební vzdělání a nastoupila jsem na Konzervatoř J. Deyla zde v Praze obor klavír. Studium jsem úspěšně dokončila a nyní studuji na téže škole obor zobcová flétna a s tím spojené studium interpretace staré hudby, která mě velmi zajímá.

Již několik let vyučuji hře na oba nástroje. Ráda propojuji hudbu klasickou i populární, látku přizpůsobuji volbě žáka a jeho vkusu. Zkušenosti mám s výukou dětí i dospělých. Mým cílem je, aby žáka výuka především bavila, aby měl z hraní a svých pokroků radost. Snažím se vést své žáky k k poctivé domácí přípravě, která je nezbytnou součástí studia hudby. Vše co je k tomu potřeba, se snažím maximálně vysvětlit na hodině, aby se žák sám doma nikdy netrápil a neměl pak cvičení jen jako nutné zlo, ale výhodu a radost.

Kromě těchto nástrojů ještě hraji na příčnou flétnu. Několik let jsem na ni hrála v orchestru Šarbilach, který se specifikuje na provádění židovské hudby. Mým dalším koníčkem je výtvarné umění, které v současné době studuji na Karlově Universitě v Praze.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na zobcovou a příčnou flétnu, klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06