Vít Kopecký

Vít Kopecký je profesionální kytarista se žánrovým zaměřením na rockovou, bluesovou a bluegrassovou hudbu. Pochází ze severočeského Děčína a muzice se věnuje již od dětství, kdy se základy hry na kytaru naučil od svého táty. Studoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka a také u legendárního kytaristy KARLA POLÁČKA ( FEŠÁCI ), který je pro něj do dnes velkým vzorem! V současné době je jeho domovskou kapelou česko-americká formace DOBRÉ RÁNO BLUES BAND. V minulosti hrál také s předním evropským hráčem na foukací harmoniku MATĚJEM PTASZKEM, slovinským bluesmanem PAULEM BATTEM Jr., americkou bluesovou zpěvačkou JUWANOU JENKINS, blues-rockovým triem THE KIDS nebo s přední českou rockovou kapelou LOLA.

Od roku 2006 se věnuje hudbě na plný úvazek a koncertuje po celé Evropě. Mimo koncertní činnosti se také věnuje od roku 2009 výuce kytary a působí jako lektor na hudebních workshopech. Spolupracuje s hudebním vydavatelstvím GALÉN, pro které nahrál tři alba, s firmou JAN FIŠER GUITARS a FURCH GUITARS na jejichž skvělé nástroje hraje.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Kytara

Na akustickou kytaru vás bude učit zkušený bluesman

Dechové nástroje

Na klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *