Zdeňka Švehláková

Jmenuji se Zdeňka Švehláková a jsem klavíristka. Studovala jsem na HAMU v Praze a mnoho zkušeností jsem nasbírala také na studijním pobytu v německém Karlsruhe. Nyní se plně věnuji svým malým i velkým studentům.

S výukou jsem začala před více než deseti lety, poznala jsem metodiku klasických českých „zušek“ i alternativní přístup na americkém hudebním táboře. V současné době se snažím tyto zkušenosti předávat tak, aby si každý jednotlivý student našel v hudbě to své, bez ohledu na věk, talent či předchozí zkušenosti. Technické průpravě se sice nevyhneme, já jsem však přesvědčená, že i prstové cvičení, podávané správnou formou, může být zábava.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů

Dechové nástroje

Na klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06