Přihlášení na lekce

Jakým způsobem se můžu na lekce přihlásit?

Přihlásit se můžete úplně jednoduše. Stačí Si vybrat kurz či balíček, o který máte zájem a vyplnit nezávaznou přihlášku.  Obratem se Vám ozveme a domluvíme konkrétní detaily. Pokud máte jakékoliv nejasnosti nebo otázky ohledně zařazení do kurzů nebo individuální výuky, neváhejte nás kontaktovat. Kontaktovat nás můžete ZDE.

Kdy se můžu přihlásit na lekce?

Začít s výukou hudby můžete kdykoliv. Individuální konzultace jsou pro Vás otevřeny celoročně, skupinové kurzy se otevírají třikrát do roka . Při naplnění kapacity lze kurzy otevřít i častěji. Termíny skupinových kurzů si můžete prohlédnout =ZDE=

Rozhodl jsem se pro jeden z vašich kurzů - co dál, jak si můžu zarezervovat lekci?

Pokud jste si vybrali balíček, který zahrnuje osobní individuální konzultace, ozveme se Vám. Buď Vám na mail pošleme instrukce, jak si konkrétní 1. lekci zarezervovat nebo se s Vámi lektor spojí telefonicky a domluvíte se na 1. lekci ústně.

Pokud jste se rozhodli pro skupinový kurz, kurz pro děti nebo skupinový workshop, místo na akci Vám rezervujeme automaticky po uhrazení příslušné čásky. Pokyny k platbě Vám přijdou do emailu a před 1. lekcí Vám dorazí ještě potvrzovací email, kde je i konkrétní čas a místo konání akce. Tedy stačí dorazit a není potřeba nic dalšího řešit.

Pokud jste si objednali některý z našich online produktů, na Vámi zadaný email Vám dorazí jejich obsah ke stažení, nebo přihlašovací údaje do členské sekce, ve které produkty najdete.

V jakém věku můžu začít hrát na hudební nástroj? Nejsem na to už trochu starý? A kdy je nejlepší začít s hudbou u dětí?

Není starého muzikanta. Neslibujeme Vám kariéru v České filharmonii, ale i v dospělém věku se můžete naučit hrát své oblíbené melodie a užívat si radost ze hry. Naši nabídku výuky pro dospělé si můžete prohlédnout =ZDE=.

Co se týče dětí – u nás v hudebním ateliéru vyučujeme děti od 15 ti let.

Nemám žádné předchozí zkušenosti s hrou na nástroj, noty jsou pro mě španělská vesnice. Můžu se i přesto přihlásit?

Většina našich žáků jsou začátečníci a není na tom nic špatného. Naopak, někdy je jednodušší naučit studenta precizní návyky, než přeučovat zlozvyky.

Ani neznalost not není nic výjimečného. Výuka čtení z not jde ruku v ruce s hrou na nástroj. Pokud chcete zoptimalizovat Váš progres ve výuce, doporučujeme využít náš kurz hudební nauky. Více o kurzu najdete =ZDE=.

Potřebuji už na první lekci vlastní nástroj?

Neukvapujte se s nákupem vlastního nástroje. Lektor Vám ochotně poradí a vybere to pravé přesně pro Vás. V případě dechových nástrojů je dokonce možný krátkodobý pronájem saxofonu nebo klarinetu. Nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Docházka na lekce

Kdy můžu navštěvovat individuální konzultace? Musím chodit vždy ve stejný čas?

Mnoho našich dospělých studentů má nepravidelnou pracovní dobu. Proto používáme rezervační systém, v kterém si na každý týden sami vyberete ideální čas lekce. Lekce vypisujeme vždy týden dopředu, pro dospělé tedy nemáme fixní rozvrh. Jsme tu pro Vás od 9 hodin ráno do 21 hodin večer, takže termín si určitě vyberete. 

U kterého lektora mohu své lekce vychodit? Vždy jen u jednoho konkrétního nebo se lektoři střídají?

Své lekce můžete vychodit jen u jednoho lektora nebo můžete učitele prostřídat. Jsme zastánci názoru, že víc hlav víc ví, proto se nebojte rezervovat si lekce u různých lektorů. V rezervačním systému vidíte, ke komu se na tu konkrétní lekci hlásíte. Z kapacitních důvodů ale bohužel nemůžeme zaručit, že Vás bude po celou dobu trvání kurzu učit stejný lektor.

Nemůžu přijít na rezervovanou lekci. Co mám dělat?

V případě omluvy z lekce je potřeba včas hodinu zrušit. Individuální konzultaci je nutné zrušit nejpozději 24 hodin (dechové nástroje, kytara) a 48hodin (klavír) před lekcí, jinak bez náhrady propadá. Pokud jste si lekci rezervovali přes rezervační systém, můžete ji v systému také sami stornovat, v jiných případech kontaktujte lektora. V případě skupinových kurzů nevyužitá lekce vždy bez náhrady propadá.

Nestíhám vychodit balíček předplacených lekcí. Můžu si hodiny převést do dalšího období?

Vždy si pohlídejte, do jakého data můžete lekce vybrat. Pokud se s lektorem nedomluvíte jinak, balíček je nutné vychodit do určeného data (aktuální datum platnosti lekcí a kurzů najdete vždy na své permanentce a také v našem ceníku (odkaz) .Tato data jsou nastavená mimo jiné i proto, že pravidelné lekce přináší rychlejší výsledky než nárazová výuka.  Lekce je možné vychodit u několika lektorů v různých časech, takže by neměl být problém balíček vybrat. 

Převod lekcí do dalšího období nebo vrácení peněz je však možné jen v případě vážných zdravotních problémů po předložení potvrzení od lékaře.

Praktické informace

Jak probíhá platba za lekce? Můžu uplatnit nějakou slevu?

Platba probíhá vždy najednou za celé období převodem na účet. Pokud to s hrou na nástroj myslíte vážně, určitě se Vám vyplatí koupě některého ze zvýhodněných balíčků výuky individuálních lekcí. Ještě výhodnější jsou skupinové kurzy. Kompletní ceník si můžete prohlédnout =ZDE=

Je možné poblíž Hudebních lekcí parkovat?

Zaparkovat v Dejvicích může být kvůli modrým zónám poměrně dobrodružné. Nejbližší placené parkoviště se nachází u železniční stanice Praha – Dejvice nebo u metra Hradčanská, kde je instalovaný parkovací automat.