Kurzy pro děti

skupinové a individuální
Výuka hudby na Praze 6, která Vaše děti bude bavit! Kroužek pro předškoláky, flétna pro školáky. Výuka také na kytaru, saxofon, příčnou flétnu, klarinet. Kvalifikovaní, trpěliví a zkušení lektoři, přátelský přístup, pohodová atmosféra. Už žádný stres z hudebky ani slzičky! Výuka přímo u metra Hradčanská.
Hudební kroužek pro předškoláky

Hudební kroužek pro předškoláky

Hudba je krásná a velmi inspirující záležitost. Probouzí pozitivní emoce a navozuje přátelskou atmosféru. Bude nám ctí, když nejmladší generaci budeme motivovat ke hře na hudební nástroj. V kroužku vybíráme ten nejzábavnější a nejefektivnější způsob, jak děti předškolního věku s hudbou seznámit a probudit v nich radost z muzicírování.

Více o kurzu
Flétna pro školáky

Flétna pro školáky

Máte doma pištce? Přihlašte ho k nám, budeme pískat společně! Veselé pískání v kolektivu bude děti bavit. Pro svoji technickou i finanční nenáročnost je zobcová flétna velmi oblíbeným nástrojem. Má blahodárné účinky na dýchání, je doporučována i jako podpůrný prostředek na léčbu dýchacích potíží, vč. astmatu.

Více o kurzu
Dechová přípravka – klarinet a saxofon

Dechová přípravka – klarinet a saxofon

Ve své praxi se setkáváme s dětmi, které hrají několik let na zobcovou flétnu a chtějí se posunout dál. Jejich tělesné dispozice však nedovolují, abychom na ně pověsili velký nástroj. To by byl konec – těžký nástroj by dětem zničil držení těla, dostaly by se do křeče, bolely by je ruce a nikam by to nevedlo. A to by nás moc mrzelo, protože víme, že cesta k „velkému“ dechovému nástroji je mnohem snazší.

Více o kurzu
Individuální konzultace

Individuální konzultace

Milujete hudbu a svůj hudební nástroj a chcete se naučit ještě něco víc? Jestli už na hudební nástroj nějaký čas hrajete, umíte ho v základu ovládat a potřebujete poradit s konkrétním problémem, naučit konkrétní styl muziky, která Vás zajímá nebo zkrátka oceníte lektorův stoprocentně osobní přístup, přijďte k nám na individuální lekce!

Více o kurzu

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Dechové nástroje

Na zobcovou a příčnou flétnu, klarinet a saxofon vás naučí tým zkušených dechařů

Klavír

Prvními klavírními krůčky i Chopinovými etudami vás provede tým klavírních lektorů