Saxofon

Přihlásit se na výuku saxofonu

Nabízíme komplexní výuku na saxofon pro dospělé a děti od 15ti let. Dokážeme Vás naučit širokou škálu žánrů – od klasické hudby, přes jazzovou improvizaci, až po oblíbené populární melodie. Ve výuce se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem – učíme od 9 do 21 hodin. Zaručujeme pozitivní a profesionální přístup, moderní výukové materiály, progres a hlavně zábavu!

Se saxofonem nemám žádné zkušenosti a nemám ani svůj vlastní nástroj, můžu se to naučit?

Do začátku nepotřebujete žádné předchozí hudební znalosti ani vlastní nástroj. Základy Vás doučíme a saxofon rádi zapůjčíme. Naší prioritou je zajištění kompletní hudební výuky se vším všudy, tedy nejen samotných lekcí, ale i všech nutností okolo.

Pro začátečníky pořádáme hudební kurzy v malých skupinkách dospělých začátečníků. Největší pozitivum tohoto způsobu výuky vidíme hlavně zapojení se do komunity lidí se stejným zájmem, vzájemné motivaci, či společné diskusi o hudebních záležitostech.

Pro pokročilejší hráče nabízíme individuální lekce, kde studentovi vytvoříme individuální plán dle jeho konkrétních přání a potřeb.

Chtěl bych hrát nejen sám, ale taky v nějaké kapele…

Všichni bez rozdílu se mohou zapojit do našeho saxofonového orchestru – nejoblíbenější část výuky u nás. Víme, že vždycky je lepší hrát s někým, než sám. Pro naše studenty pořádáme také hudební setkání v kavárnách, kde můžete zahrát své oblíbené melodie sami, v kapele nebo se zúčastnit jen jako posluchač.

Přihlásit se na výuku saxofonu

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *