Dechové nástroje

Přihlásit se na lekce dechových nástrojů

V našem hudebním ateliéru Vás naučíme hrát na příčnou flétnuklarinet, saxofon, či zobcovou flétnu. Nabízíme komplexní hudební průpravu pro děti i dospělé a dokážeme Vás naučit širokou škálu žánrů – od klasické hudby, přes jazzovou improvizaci, až po oblíbené populární melodie. Ve výuce se přizpůsobíme Vašim časovým možnostem – učíme od 9 do 21 hodin. Zaručujeme pozitivní a profesionální přístup, moderní výukové materiály, progres a hlavně zábavu!

S hudbou nemám žádné zkušenosti a nemám ani svůj vlastní nástroj, můžu se to naučit?

Do začátku nepotřebujete žádné předchozí hudební znalosti ani vlastní nástroj. Základy Vás doučíme a dechové nástroje rádi zapůjčíme. Naší prioritou je zajištění kompletní hudební výuky se vším všudy, tedy nejen samotných lekcí, ale i všech nutností okolo.

Pro začátečníky pořádáme hudební kurzy v malých skupinkách dospělých začátečníků. Největší pozitivum tohoto způsobu výuky vidíme hlavně zapojení se do komunity lidí se stejným zájmem, vzájemné motivaci, či společné diskusi o hudebních záležitostech.

Pro pokročilejší hráče nabízíme individuální lekce, kde studentovi vytvoříme individuální plán dle jeho konkrétních přání a potřeb.

Chtěl bych hrát nejen sám, ale taky v nějaké kapele…

Všichni bez rozdílu se mohou zapojit do dechového souboru – nejoblíbenější část výuky u nás. Víme, že vždycky je lepší hrát s někým, než sám. Pro naše studenty pořádáme také hudební setkání v kavárnách, kde můžete zahrát své oblíbené melodie sami, v kapele nebo se zúčastnit jen jako posluchač.

Přihlásit se na lekce dechových nástrojů

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *