Irma Marič

Jmenuji se Irma Marič a ke hře na saxofon jsem se dostala právě díky Hudebním lekcím. Hrála jsem 13 let na zobcovou flétnu, 3 roky na flétnu příčnou, ale mým snem vždy bylo hrát na saxofon. Jsem tedy stále aktivní studentkou v Hudebních lekcích, zároveň se věnuji výuce saxofonu dětí a začínajících dospělých. Hudba je pro mě způsobem vyjádření a prožití emocí, líbí se mi, že se v ní máme pořád čemu učit a v čem se zdokonalovat.

Díky komunitě saxofonistů, která v rámci Hudebních lekcí vzniká, jsem se seznámila s řadou inspirativních lidí, hudebníků a dnes již mých kamarádů. Takto vzniklo i amatérské uskupení Irma a její Tygři – čtyřčlenná skupinka saxofonistů s žánrově velice rozmanitým repertoárem. Můžete nás vidět např. během pravidelných večírků pořádaných Hudebními lekcemi.

Svým studentům bych ráda předala to, že hudba je krásný koníček, ve kterém si každý může najít to své. Uvědomuji si, že pracující člověk má na cvičení pouze omezené množství času. Proto své studenty učím, aby čas vymezený hře na nástroj využili efektivně, ve hraní se zdokonalovali, ale zároveň si udrželi počáteční nadšení a odcházeli z lekcí nabití energií s pocitem, že jim hra na saxofon dělá radost.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klarinet

    Klarinet patří k nejpopulárnějším dechovým nástrojům. Není divu, protože se může pyšnit vůbec nejširšími možnostmi uplatnění v...

Příčná flétna

  Chcete se i Vy naučit hrát na příčnou flétnu? V našem hudebním ateliéru nabízíme komplexní hudební průpravu, která zahrnuje nejen...

Saxofon

Nabízíme komplexní výuku na saxofon pro dospělé a děti od 15ti let. Dokážeme Vás naučit širokou škálu žánrů – od klasické hudby, přes...

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06