Matěj Hřib

Jmenuji se Matěj Hřib a hraji na zobcovou flétnu, klarinet a saxofon. U flétny jsem začínal již na ZUŠ Semily, klarinet jsem vystudoval na Pražské konzervatoři a zde se dostal také k  saxofonu. Mnoho let jsem hrál v  Podkrkonošském symfonickém orchestru, několik sezón i v  roli sólisty.  Za studií jsem byl též členem mezinárodního orchestru Europera,  se kterým jsem absolvoval kupř. scénickou inscenaci celé Mozartovy Figarovy svatby v  Německu. Mám zkušenosti s  divadelním, orchestrálním, komorním i sólovým vystupováním, které svým žákům rád předávám.

Ve svých hodinách chci žáky přivést ke komplexnímu chápání a prožívání hudby. Nechci pěstovat bezúčelnou virtuozitu a stresující dril a přehlížet přitom výraz a prožitek jak hráče, tak posluchače. Znalost hudebních zákonitostí a technické zvládnutí nástroje je pouze předpokladem pro hraní hudby, která nás baví a ke které chci vést děti i dospělé. Vedle konzervatoře jsem vystudoval estetiku na Filozofické fakultě UK a výuku na nástroj považuji za složku širší kulturní výchovy. Na mých hodinách si tedy o hudbě budeme i povídat a vyhlížet za hranice skladeb pro dané dechové nástroje.

Výborné, dokáže zaujmout dítě k hře na nástroj, kreativní výuka, milá, profesionální, umí pracovat s dětmi. Děkuji jí za to, co mou dceru doposud naučila.

Kamila / matka malé klavíristky

Velmi sympatická, energická paní lektorka, už první hodina mi velmi pomohla! ! Našla jsem lektorku, jakou jsem si představovala. Má velmi milé jednání, na hodinu je vždy připravena a na všem se dá domluvit. Těším se na další lekce a ostatním můžu jen doporučit

Ingrid / klavíristka
Lektoři mají k výuce profesionální a milý přístup. Zodpověděli mi všechny mé otázky, společně jsme vybrali kvalitní nástroj a celkově mě vedou skvělou cestou k mému hudebnímu snu. 
Romana / saxofonistka
S lektory v hudebních lekcích jsem moc spokojená. Během hodiny se mi věnují na 150%, řešíme technické i hudební záležitosti. Vždycky v hodinách vládne super atmosféra a lekce uteče jako voda. 
Vlaďka / klavíristka

Velmi přívětivý a pozitivní přístup lektorů, vyučující jsou velmi trpěliví, výuka probíhá zábavnou formou. V ateliéru panuje příjemná atmosféra, domácké prostředí. Využil jsem možnost zapůjčit nástroj domů, jsem moc spokojen.

Honza / klarinetista

Na jaké nástroje učíme?

Klarinet

    Klarinet patří k nejpopulárnějším dechovým nástrojům. Není divu, protože se může pyšnit vůbec nejširšími možnostmi uplatnění v...

Příčná flétna

  Chcete se i Vy naučit hrát na příčnou flétnu? V našem hudebním ateliéru nabízíme komplexní hudební průpravu, která zahrnuje nejen...

Saxofon

Nabízíme komplexní výuku na saxofon pro dospělé a děti od 15ti let. Dokážeme Vás naučit širokou škálu žánrů – od klasické hudby, přes...

01klient
02Clarina
03klient
04
05FHL
06