Co musíte vědět, než začnete hrát?

Zajímáte se o výuku na hudební nástroj a chcete to uchopit za ten správný začátek? Ještě než začnete, máte k hraní a k výuce nezodpovězené otázky? V hlavě Vám běhají myšlenky typu:ebook

  • Za jak dlouho se naučím hrát to, co chci?
  • Musím mít vlastní hudební nástroj?
  • Můžu se začít učit i v mém věku?
  • Jak pro sebe najdu toho nejlepšího lektora?

Úplně si to dokážu představit. Ale nezoufejte, nejste v tom sami. Nejen tyhle, ale i spoustu dalších dotazů nám denně pokládá několik nových zájemců o výuku na hudební nástroj. Právě pro Vás jsme připravili následující Manuál muzikanta, ve kterém jsme nejčastější otázky ohledně výuky sepsali. Věříme, že i Vy v eBooku najdete odpovědi, které hledáte. A kdyby ne, klidně nám napište a na cokoliv se zeptejte, rádi Vám s Vašimi hudebními začátky pomůžeme. Kontakt na nás najdete zde.

Ebook zobrazíte kliknutím ZDE


Chcete vědět víc? Staňte se členy mé čtenářské databáze a já (Lucie Dittrichová, IČ 01896628) Vám budu posílat emailem zprávy o nových článcích, videích i mých produktech a dalších offline i online novinkách. V mé databázi budete po dobu, dokud se z ní sama/sám neodhlásíte nebo ji já osobně nezruším.  Stačí, když zaškrtnete souhlas se zasíláním na váš email. Kdyby Vás to přestalo bavit, můžete svůj souhlas kdykoliv zrušit. O své čtenáře se pečlivě starám a váš kontakt budu opečovávat dle pravidel Ochrany osobních údajů.

 

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *